Otulina czerwona PE Ter Max 22/6

Dostępność: tak
Wysyłka w: 24 h
Cena: 2,23 zł 2.23
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: PRODMAX
Kod produktu: A300/

Opis

Otulina czerwona z pianki polietylenowej, średnica wewnętrzna: 22 mm, grubość ścianki: 6 mm

Cena za 2 metry otuliny.

 

TER MAX to grupa produktów termoizolacyjnych wytwarzanych z pianki polietylenowej, powstają poprzez spienianie polietylenu gazem. Powstały w ten sposób wyrób ma postać pianki o strukturze zamknięto-komórkowej, która to właściwość umożliwia szeroki zakres zastosowania pianki w celach izolacyjnych.
Piankę polietylenową produkujemy jako wszelkiego rodzaju maty, płyty, paski, sznury dylatacyjne, kształtki oraz w postaci otulin. Maty o dużych grubościach otrzymuje się poprzez zgrzewanie kilku warstw cieńszej maty. 
Produkowane przez nas wyroby są sezonowane. W tym czasie następuje wymiana gazów zawartych w komórkach tworzywa na powietrze oraz stabilizacja wymiarów. 
Otuliny TER MAX wykonane są z wysokiej jakości pianki polietylenowej dodatkowo laminowane na zewnątrz folią PE w kolorze czerwonym. Otuliny laminowane (czerwone) służą do montażu podtynkowego, a folia zabezpiecza otulinę przed działaniem zaprawy cementowo-wapiennej oraz przed mechanicznym uszkodzeniem.

 

  • Gęstość pozorna ze spienionego polietylenu 30 - 35 kg/m³
  • Odporność na temperatury od -65°C do +95°C
  • Współczynnik przewodzenia ciepła λ = 0,036 [W/mK]
  • Skurcz wzdłużny w temperaturze 95°C poniżej 1,65%
  • Współczynnik oporu dyfuzji pary wodnej µ 3500

 

Otuliny z pianki polietylenowej posiadają właściwości powstrzymujące dyfuzję pary wodnej, co jest ochroną rur przed roszeniem i korozją. W związku z bardzo małą chłonnością wody (po 24 godzinach WAvśr = 0,1 [%]) otuliny praktycznie nie nasiąkają wodą.
Wyroby ze spienionego polietylenu posiadają również właściwości dźwiękochłonne. Produkowane przez nas wyroby z pianki polietylenowej wzbogacone są o szeroki zakres akcesoriów ułatwiających montaż.

 

Ze względu na długie odcinki otuliny (2 m), możliwość wysłania kurierem  po indywidualnej wycenie. Istnieje także możliwość przecięcia otuliny na odcinki 1 metrowe. W przypadku wysyłki proszę o kontakt. 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl