Szafka do rozdzielacza podtynkowa TECHNIPROT SWP-2, 56x70

Dostępność: tak
Wysyłka w: 24 h
Cena: 258,04 zł

Cena regularna:

258.04
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TECHNIPROT
Kod produktu: A013

Opis

Szafka podtynkowa typ SWP-2 (5 - 7 sekcji)


Wymiary (B x Hmin x Gmin): 560 x 700 x 120 

Wykonanie: 

  • regulowana wysokość w zakresie 700 - 800 mm, 
  • regulowana głębokość w zakresie 120 - 170 mm,
  • odejmowane lakierowane drzwiczki z ramką na okres montażu instalacji, tynkowania i malowania ścian,
  • zamek z przecięciem lub typu "YALE",
  • całość z blachy stalowej ocynkowanej, drzwiczki i ramka standardowo lakierowane lakierem proszkowym w kolorze białym (RAL 9010),
  • kpl. prowadnic i śrub do zamontowania rozdzielacza.


Konstrukcja szafek

Szafki wnękowe – podtynkowe typ SWP z lakierowanym przodem, tj. ramką z drzwiczkami produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie. W obudowie każdej szafki w tylnej części (plecy) umocowane są długie ruchome prowadnice z wkrętami, podkładkami i nakrętkami. Służą one do zamontowania w szafce rozdzielacza do CO lub OP. Dzięki tym prowadnicom rozdzielacz można swobodnie przesuwać w kierunku góra - dół lub lewo - prawo, w zależności od tego, z której strony znajduje się zasilanie w czynnik grzewczy (wodę).

Do ustawionej wstępnie szafki SWP lub SWPg we wnęce lub ściance możemy w zasadzie podchodzić z pętlami grzewczymi rozdzielacza. Jednak uprzednio dokonujemy regulacji wysokości tejże szafki przy pomocy odpowiednich nóżek. Regulacja jest możliwa w zakresie 100 mm. Po uzyskaniu właściwego położenia szafki przykręcamy nóżki mocno do obudowy za pomocą wkrętów M6 z nakrętkami motylkowymi. Teraz pozostaje już tylko przymocować nóżki do podłoża śrubami z kołkami rozporowymi.

W przypadku głębszej wnęki i dużej ilości pętli grzewczych można dodatkowo przykręcić szafkę do muru za pomocą wkrętów z odpowiednimi kołkami poprzez „plecy” obudowy uzyskując przez to większą stabilność. Trzeba pamiętać, że na czas montażu szafki z rozdzielaczem we wnęce demontujemy ramkę lakierowaną i drzwiczki, żeby nie doszło do ich uszkodzenia lub zabrudzenia. Po zamocowaniu pętli grzewczych do rozdzielacza znajdującego się w szafce dokonujemy zamocowania uprzednio odłożonej ramki z drzwiczkami pamiętając, że dzięki swojej konstrukcji mamy możliwość regulacji ramki z drzwiczkami w zakresie 50 mm w stosunku do głębokości wnęki.


Materiały

Blachy stalowe ocynkowane elektrolitycznie stanowiące podstawowy surowiec do produkcji szafek typu SWP, SWPg, SWPu, SW, SWg i SWN pochodzą z dwóch źródeł. Są to Huta ARCELOR MITTAL Poland dawniej im. T.Sendzimira w Krakowie i FINCO-STAL – importer blachy z Luksemburga. Każda partia materiału jest atestowana i posiada pierwszy gatunek jakości. Ponadto jest odpowiednio konserwowana, co zabezpiecza przed szkodliwymi działaniami atmosfery.

 

PRODUKT POLSKI !!!!

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl