Grupa bezpieczeństwa naczynia wzbiorczego C.W.U. belka

Dostępność: tak
Wysyłka w: 24 h
Cena: 269,36 zł 269.36
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: TECHNIPROT
Kod produktu: 172/C

Opis

 

Zespoły zabezpieczenia naczyń wzbiorczych służą do zabezpieczenia instalacji wody użytkowej przed nadmiernym wzrostem ciśnienia.

Zabezpiecza on instalację przed gwałtownym wypływem wody w przypadku pęknięcia lub innego uszkodzenia naczynia wzbiorczego oraz umożliwia sprawną jego wymianę bez konieczności odprowadzenia wody z instalacji. Służy również do bezpośredniego mocowania naczynia wzbiorczego do szybkozłączki - sprzęgła z gwintem wewnętrznym Gw 3/4".

  

Wykonanie:
  •     konsola wykonana z rury mosiężnej Ø 33×2,5 w gat. CW508L wybłyszczana
  •     manometr 10 bar z zaworem stopowym
  •     zawór bezpieczeństwa 6 bar
  •     sprzęgło
  •     2 kołki plastikowe rozporowe Ø 10 ze śrubą do mocowania zespołu do podłoża
  •     opakowanie karton
 
Zespoły zabezpieczenia naczyń wzbiorczych do C.W.U. produkowane są z rury mosiężnej o średnicy zewnętrznej ø 33 mm i grubości ścianki 2,5 mm, wykonanych z wysokiej jakości mosiądzu w gatunku CW508L, nie zawierającego szkodliwego dla instalacji ołowiu, co powoduje, że nie powstają tlenki ołowiu.

Wyposażenie

Zespoły zabezpieczenia naczyń wzbiorczych do instalacji wody użytkowej wyposażone są w manometr 10 bar z zaworem stopowym (odcinającym), zawór bezpieczeństwa 6 bar, szybkozłączkę - sprzęgło z gwintem wewnętrznym Gw ¾'', służące do bezpośredniego mocowania naczynia wzbiorczego, korki uszczelniające oraz płytkę z otworami ułatwiającymi montaż zespołu do ściany.

Oferowany produkt zapakowany jest w pudełko tekturowe, w którym są też śruby z kołkami do mocowania. Wszystkie uszczelnienia w zespołach zabezpieczenia naczyń wzbiorczych wykonane są z gumy EPDM - 70, która gwarantuje należytą szczelność.

Montaż

Zespoły zabezpieczenia do C.W.U. montuje się na ścianie za pomocą śrub z kołkami rozporowymi. Naczynie przeponowe wzbiorcze odpowiedniej pojemności mocuje się do zespołu przy pomocy szybkozłączki - sprzęgła z gwintem wewnętrznym Gw ¾ ''. Wyjście zaworu bezpieczeństwa 6 bar powinno być podłączone do instalacji odpływowej.

Atesty i Deklaracje

Materiały wchodzące w skład zespołów posiadają odpowiednie atesty bądź świadectwa jakości (rura mosiężna ø 33 x 2,5, manometr 10 bar, szybkozłączka - sprzęgło, wszystkie oringi).


GWARANCJA 2 LATA

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl